کاربرگرامی،سایت بازارشبکه نهایت تلاش خود را میکند تا قیمت ها و موجودی کالا در سایت به روز باشد. ولی با توجه به نوسانات نرخ ارز و موجودی کالا در بازار ، امکان خطا تا 5 درصد وجود دارد.

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-LH-SM

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-LH-SM

GLC-LH-SM , سازگار با سوییچ های میکروتیک و سیسکو , سازگار با استاندارد IEEE 802.3z , قابلیت کارکرد Single mode ده کیلومتر , مالتی مد 550 متر

GLC-LH-SM نوعی ماژول فیبر میباشد که فعالیت الکترونیکی در آن صورت میگیرد و اطلاعات وارد شده به آنها بسته به شرایط برنامه ریزی شده برای دستگاه پردازش و رد و بدل میشود , این مدل ار تولیدات کمپانی سیسکو میباشد که برای پورت SFP روتر ها و سوییچ های سیسکو و میکروتیک قابل استفاده میباشد , این نوع ماژول SFP طبق استاندارد IEEE 802.3z قابلیت کارکرد در مسافت 10 کیلومتر بر روی شبکه های SPAN فیبر نوری Single mode و مسافت 550 متری روی انواع فیبر نوری مالتی مد را دارد . 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: Cisco
  • مدل کالا: GLC-LH-SM
  • موجودی: در انبار
  • 130,000تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: ماژول, فیبر, نوری, سیسکو, Cisco, GLC-LH-SM, بازار, شبکه, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, لینک, سوئیچ, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, ترندنت, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, TRENDnet, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.