ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-LH-SM

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-LH-SM

GLC-LH-SM , سازگار با سوییچ های میکروتیک و سیسکو , سازگار با استاندارد IEEE 802.3z , قابلیت کارکرد Single mode ده کیلومتر , مالتی مد 550 متر

GLC-LH-SM نوعی ماژول فیبر میباشد که فعالیت الکترونیکی در آن صورت میگیرد و اطلاعات وارد شده به آنها بسته به شرایط برنامه ریزی شده برای دستگاه پردازش و رد و بدل میشود , این مدل ار تولیدات کمپانی سیسکو میباشد که برای پورت SFP روتر ها و سوییچ های سیسکو و میکروتیک قابل استفاده میباشد , این نوع ماژول SFP طبق استاندارد IEEE 802.3z قابلیت کارکرد در مسافت 10 کیلومتر بر روی شبکه های SPAN فیبر نوری Single mode و مسافت 550 متری روی انواع فیبر نوری مالتی مد را دارد . 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: Cisco
  • مدل کالا: GLC-LH-SM
  • موجودی: در انبار
  • 179,000تومان

گزینه های موجود

مبدل فیبر نوری به‌منظور تبدیل سیگنال‌های مورد نظر شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سی..
ناموجود

نقد و بررسی ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MMامروزه با رشد علم و تکنولوژی بهترین رسانه جهت انتقال سگنال ها ..
179,000تومان

تی پی لینک مبدل فیبر نوری سینگل مود گیگابیت مدل MC210CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC2..
ناموجود

اکسس پوینت بی سیم تی پی لینک مدل EAP110-Outdoorاکسس پوینت بی سیم تی پی لینک مدل EAP110-Outdoor دارای..
ناموجود

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.