کاربر گرامی ، در صورت ثبت سفارش در سایت ، پردازش و ارسال کالا از تاریخ 17-1-99 انجام می گردد
با توجه به شرایط بوجود آمده و خطر شیوع کرونا ، از تاریخ 22-12-98 تا 16-1-99 تعطیل می باشیم

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | نحوه ارسال سفارش

مشتریان گرامی بازار شبکه :

فروشگاه اینترنتی بازار شبکه به عنوان اولین فروشگاه تخصصی ارائه کننده تجهیزات شبکه ،برای ارج نهادن به شما مشتریان گرامی بواسطه اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال کالا ،تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را برای شما تضمین میکند.

نحوه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی بازار شبکه در روزهای عادی، روشهای متنوعی دارد که هزینه آن به عهده شما مشتریان گرامی می باشد. ( در شرایط خاص مانند اعیاد یا روزهای پایان سال ، ممکن است تغییر در روشهای ارسال صورت پذیرد که در این موارد از طرف فروشگاه با شما مشتریان گرامی هماهنگی لازم صورت می پذیرد.)

» کلیه مراحل ثبت سفارش، آماده سازی، و ارسال ، در صورت ثبت شماره همراه خود ، توسط پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. (سرویس پیامک تبلیغاتی بر روی شماره شما فعال باشد)

 توجه : بازار شبکه ، برای شما مشتریان محترم تضمین بهترین قیمت کالا را می نماید، تا کمترین قیمت تمام شده خرید کالا برای شما مشتریان عزیز، محاسبه گردد.


محدوده شهر تهران


ارسال رایگان ویژه شهر تهران

فروشگاه اینترنتی بازار شبکه به عنوان اولین فروشگاه تخصصی ارائه کننده تجهیزات شبکه، برای ارج نهادن به شما مشتریان گرامی ، کالاهای خریداری شده توسط شما عزیزان را با مبلغ بیشتر از 150 هزار تومان و فقط در شهر تهران در بازه زمانی 24 تا 48 ساعت پس از ثبت سفارش به صورت رایگان تحویل خواهد داد.


پیک موتوری

ارسال توسط پیک موتوری در محدوده شهرتهران، مخصوص مناطق 22 گانه تهران بوده و شامل کالاهایی است که قابل ارسال توسط پیک موتوری میباشد  و در صورت انتخاب این روش، هزینه ارسال با توجه به مسیر، طی قبض جداگانه توسط پیک موتوری به مشتری اعلام و دریافت می گردد.(بازار شبکه تمام تلاش خود را برای هماهنگی با سرویسهای پیک شهری جهت کاهش هزینه ارسال کالا می نماید.)

 

پیشرو پست

در این روش سفارش شما توسط سرویس پیشروپست در تهران و در بازه زمانیتقریبی 24 ساعت کاری ارسال و تحویل خواهد .

هزینه ارسال در این روش 8900 تومان می باشد.

این روش با توجه به برند و وزن کالا برای شما فعال خواهد شد.

توجه داشته باشیدبرای تحویل سریعتر و قرار گرفتن در اولویت، بهتر است فاکتور خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

 

محدوده خارج از شهر تهران

پست پیشتاز

سفارش ‏‏هایی که محل تحویل آنها خارج از تهران است، با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال می‏ شوند، با این وجود سفارش ‏های با آدرس تحویل تهران نیز می ‏توانند به درخواست مشتری با پست پیشتاز ارسال شوند.

هزینه ارسال در این روش با توجه به وزن ، مبلغ سفارش و محدوده جغرافیایی مشخص می شود.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

لازم به ذکراست در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال سفارش ‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظردریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست جمهوری اسلامی ایران  به آدرس زیر رهگیری کنید:

http://newtracking.post.ir

 

پست سفارشی یا امانی 

سفارش ‏‏هایی که حجم بیشتر و محل تحویل آنها خارج ازتهران است، با استفاده از سرویس پست سفارشی یا امانی ارسال می‏ شوند، با این وجود سفارش ‏های با آدرس تحویل تهران نیز می ‏توانند به درخواست مشتری با این روش ارسال شوند.

هزینه ارسال در این روش ( که کمتر از پست پیشتاز و تیپاکس می باشد) با توجه به وزن ، مبلغ سفارش و محدوده جغرافیایی مشخص می شود.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق این روش با توجه  به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 3 تا 5 روز کاری است.

لازم به ذکراست در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال سفارش ‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظردریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست جمهوری اسلامی ایران  به آدرس زیر رهگیری کنید:

http://newtracking.post.ir

 

ارسال رایگان انواع رک در تهران


فروشگاه اینترنتی بازار شبکه جهت راحتی خرید مشتریان خود با توجه به اینکه هزینه حمل رک های شبکه در ابعاد گوناگون نسبت به سایرکالاها برای مشتریان بیشتر می باشد ،تصمیم به ارسال رایگان این کالا ها گرفته است.

 توجه : این روش در حال حاضر برای رک های اچ پی آسیا و در سایز های ایستاده  فعال می باشد.

ارسال رایگان فقط برای سفارشاتی می باشد که تا ساعت 14به صورت آنلاین ثبت و پرداخت شده باشند و حمل کالا در روز کاری بعد ( شنبه تا چهارشنبه )برای مشتریان انجام می شود.


باربری

مشتریان  در صورت انتخاب این گزینه میتوانند نام باربری دلخواه خود را در توضیحات سفارش قید کنند تا کالا به این روش ارسال شود.

 

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.