میکروتیک ماژول فیبر مالتی مود S+85DLC03D

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

میکروتیک ماژول فیبر مالتی مود S+85DLC03D

ماژول S+85DLC03D از تجهیزات فیبر نوری کمپانی میکروتیک میباشد , این ماژول با سرعت 10G و طول موج  850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت مینماید  . کانکتور این ماژول LC و در حالت Multi Mode عمل مینماید .  ماژول S+85DLC03D از تجهیزات فیبر نوری کمپانی میکروتیک میباشد , این ماژول با سرعت 10G و طول موج  850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت مینماید  . کانکتور این ماژول LC و در حالت Multi Mode عمل مینماید . 

حداکثر طول کابل پشتیبانی شده در این ماژول 300 متر میباشد  , از سری محصولات تست شده توسط کمپانی میکروتیک برای ماژول S+85DLC03D میتوان به محصولات +CCR1036-8G-2S و CCR1036-8G-2S+EM اشاره نمود , همچنین از این ماژول میتوانید در دستگاه های دارای پورت فیبر غیر میکروتیک مورد استفاده قرار دهید , از دیگر خصوصیات برجسته در این ماژول فیبر میتوان به منطبق بودن با استاندارد جهانی محیط زیست RoHS , پشتیبانی از استاندارد DDM و کار در دمای 0 تا 80+ درجه سانتیگراد اشاره نمود .

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: Mikrotik
  • مدل کالا: S+85DLC03D
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

برچسب ها: میکروتیک, ماژول, فیبر, مالتی, مود, S+85DLC03D, نوری, Mikrotik, بازار, شبکه, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, سیسکو, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, لینک, سوئیچ, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, ترندنت, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, TRENDnet, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.