با توجه به نوسان نرخ ارز ، قبل از خرید قیمت نهایی را با واحد فروش بررسی نمایید.

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | روش های پرداخت


1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی (پرداخت آنلاین)

تمامی کاربران بازار شبکه می توانند در هنگام ثبت سفارش ، از طریق درگاه اینترنتی در سایت بازار شبکه ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.


2- پرداخت در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت نمایند ، این امکان فراهم شده است تا در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها محدوده  شهر تهران باشد، مبلغ را هنگام تحویل گرفتن کالا، به یکی از روشهای زیر پرداخت نمایند.

 - پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که تمامی ماموران تحویل سفارش بازار شبکه دستگاه کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می توان هنگام تحویل سفارش در محل ، نسبت به پرداخت با استفاده از کارتهای عضو شتاب اقدام نمائید.

- پرداخت نقدی در محل

جهت آسودگی بیشتر مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند ، بازار شبکه امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم نموده است.


توجه : مبالغ کالاهایی که بالاتر از 3 میلیون تومان می باشد ،بهتر است به حساب بازار شبکه از طریق پرداخت آنلاین یا واریز به حساب انجام گردد.


3- پرداخت کارت به کارت

آن دسته از مشتریانی که امکان پرداخت از طریق موارد ذکر شده فوق را ندارند ، می توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب یا کارت قید شده در این قسمت واریز نمایند.

شماره حساب : 4163000062 نزد بانک ملت به نام مسعود عبدی

شماره کارت : 5649 - 9032 - 3377 - 6104 نزد بانک ملت به نام مسعود عبدی

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.