تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC112CS

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت تی پی لینک مبدل MC112CS

تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC112CS
مبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC112CS دارای 1 پورت 100M SC/UPC و  1 پورت 100M RJ45  می باشد که قابلیت تبدیل خودکار MDI/MDIX را دارد. این مبدل دارای استاندارد IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x می باشد.  همچنین چراغ های LED این مبدل حالت های PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD را نمایش می دهد. حداکثر مصرف برق این مبدل 2.41W  است.

مشخصات فیزیکی و ظاهری
رابط1 پورت 100M SC/UPC 1پورت 100M RJ45
منبع تغذیهآداپتور برق حداکثر مصرف: 2.41W
ابعاد به میلیمتر (94.5*73.0*27.0 )
نشانگر LEDدارد
توضیحات نشانگر LEDPWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردهاIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
شبکه رسانه ای10BASE-T: (UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m (EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m 100BASE-FX: Single-mode Fiber 100BASE-T: (UTP category 5, 5e, cable (maxium 100m (EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m
طول موج1310nm Tx/1550nm Rx WDM TX: 1310nm WDM RX: 1550nm
گواهینامهFCC, CE, RoHS
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_مطابق با استاندارد 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX _دارای فن آوری WDM جهت انتقال و دریافت روی یک فیبر عملکرد عمومی: Adopts WDM technology Half/Full-Duplex transfer mode for FX port Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) Half Duplex Flow Control (Backpressure) Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely Extends fiber distance up to 20km

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: MC112CS
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

تی پی لینک مبدل MC110CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC110CS دارای 1 پورت 100M..
810,000تومان

تی پی لینک سوئیچ هوشمند 24 پورت گیگابیت مدل T1600G-28TSسوییچ 24 پورت گیگابیتی تی پی-لینک مدل T1600G-..
ناموجود

تی پی لینک مبدل فیبر نوری سینگل مود گیگابیت مدل MC210CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC2..
ناموجود

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.