تی پی لینک مبدل فیبر نوری مالتی مود گیگابیت مدل MC200CM

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت تی پی لینک مبدل فیبر نوری MC200CM

تی پی لینک مبدل فیبر نوری مالتی مود گیگابیت مدل MC200CM
مبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC200CM دارای 1 پورت 1000M SC/UPC و  1 پورت 1000M RJ45  می باشد که قابلیت تبدیل خودکار MDI/MDIX را دارد. این مبدل دارای استاندارد IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x می باشد و قادربه گسترش فیبر تا فاصله 550 متر است. همچنین چراغ های LED این مبدل حالت های PWR, LINK, RX را نمایش می دهد. حداکثر مصرف برق این مبدل 5.5W  است.

مشخصات فیزیکی و ظاهری
رابط1 پورت 1000M SC/UPC 1پورت 1000M RJ45
منبع تغذیهآداپتور برق حداکثر مصرف: 5.5W
ابعاد به میلیمتر (94.5*73.0*27.0 )
نشانگر LEDدارد
توضیحات نشانگر LEDPWR, LINK, RX
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردهاIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
شبکه رسانه ای1000BASE-FX: Multi-mode Fiber 1000BASE-T: (UTP category 5, 5e, cable (maxium 100m (EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m
طول موج850nm
گواهینامهFCC, CE, RoHS
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_مطابق با استاندارد IEEE 802.3ab و IEEE 802.3z _پشتیبانی از پورت FX _گسترش فیبر تا 550 متر عملکرد عمومی: Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber Extends fiber distance up to 0.22km using 62.5/125um fiber

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: MC200CM
  • موجودی: در انبار
  • 761,000تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: لینک, مبدل, فیبر, نوری, MC200CM, TP-LINK, بازار, شبکه, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, سیسکو, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, سوئیچ, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, ماژول, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, ترندنت, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, TRENDnet, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte

تی پی لینک سوئیچ 8 پورت گیگابیت رو میزی مدل TL-SG1008Dسوییچ 8 پورت گیگابیتی و رومیزی تی پی-لینک مدل ..
337,000تومان

تی پی لینک سوئیچ 8 پورت گیگابیتی مدل TL-SG1008سوییچ 8 پورت گیگابیتی و رکمونت تی پی-لینک مدل TL-SG100..
690,000تومان

تی پی لینک مبدل MC110CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC110CS دارای 1 پورت 100M..
ناموجود

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.