تی پی لینک مبدل فیبر نوری سینگل مود گیگابیت مدل MC210CS

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت تی پی لینک مبدل فیبر نوری MC210CS

تی پی لینک مبدل فیبر نوری سینگل مود گیگابیت مدل MC210CS
مبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC210CS دارای 1 پورت 1000M SC/UPC و  1 پورت 1000M RJ45  می باشد که قابلیت تبدیل خودکار MDI/MDIX را دارد. این مبدل دارای استاندارد IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x می باشد و قادربه گسترش فیبر تا فاصله 15 کیلومتر است. همچنین چراغ های LED این مبدل حالت های PWR, LINK, RX را نمایش می دهد. حداکثر مصرف برق این مبدل 5.5W  است.

مشخصات فیزیکی و ظاهری
رابط1 پورت 1000M SC/UPC 1پورت 1000M RJ45
منبع تغذیهآداپتور برق حداکثر مصرف: 5.5W
ابعاد به میلیمتر (94.5*73.0*27.0 )
نشانگر LEDدارد
توضیحات نشانگر LEDPWR, LINK, RX
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردهاIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
شبکه رسانه ای1000BASE-FX: Multi-mode/Single-mode SFP module 1000BASE-T: (UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m (EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m
طول موج1310nm
گواهینامهFCC, CE, RoHS
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_مطابق با استاندارد IEEE 802.3ab و IEEE 802.3z _پشتیبانی از پورت FX _گسترش فیبر تا 15 کیلومتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: MC210CS
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

تی پی لینک مبدل MC110CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC110CS دارای 1 پورت 100M..
ناموجود

تی پی لینک مبدل فیبر نوری سینگل مود گیگابیت مدل MC210CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC2..
ناموجود

تی پی لینک مبدل فیبر نوری مالتی مود گیگابیت مدل MC200CMمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC2..
ناموجود

تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC112CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC112CS دارای..
ناموجود

GLC-LH-SM , سازگار با سوییچ های میکروتیک و سیسکو , سازگار با استاندارد IEEE 802.3z , قابلیت کارکرد S..
179,000تومان

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.