مشتری گرامی ، بازار شبکه تمام تلاش خود را برای بروزرسانی قیمتها دارد ولی با توجه به نوسانات نرخ ارز امکان خطا تا 5% وجود خواهد داشت.

تی پی لینک سوئیچ 24 پورت مدیریتی PoE مدل (T1500-28PCT (TL-SL2428P

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

تی پی لینک سوئیچ 24 پورت مدیریتی PoE مدل (T1500-28PCT (TL-SL2428P

تی پی لینک سوئیچ 24 پورت PoE مدل (T1500-28PCT (TL-SL2428P
سوییچ 24 پورت و PoE تی پی-لینک مدل (T1500-28PCT (TL-SL2428P یک سوئیچ محبوب در میان سوئیچ های تی پی لینک است. این سوئیچ 24 پورت  RJ45 از نوع 10/100Mbps را دارد که از تکنولوژی سبز جهت حفظ محیط زیست برخوردار است نهایت مصرف (PoE روشن) :(222.15W (220V/50Hz را دارد. تمام 24 پورت از MDI/MDIX خودکار پشتیبانی می کنند و همچنین این سوئیچ دارای 4 پورت  RJ45 از نوع 10/100/1000Mbps و 2  اسلات  Gigabit SFP با قابلیت پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3at/af را دارد .روش انتقال دیتا در این سوئیچ به صورت انبارش و سپس ارسال می باشد که این روش یک روش تحسین شده نیز می باشد. همچنین این سوئیچ از Mac Adress به صورت خودکار پشتیبانی و بارگیری می کند.

گارانتی
گارانتی گارانتی سه ساله پارس ارتباط یا متم اف
مشخصات فیزیکی و ظاهری
تعداد فن 2
رابط 2 پورت 10/100Mbps RJ45 4 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 2 اسلات Gigabit SFP
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz نهایت مصرف (PoE روشن) :(222.15W (220V/50Hz
ابعاد به میلیمتر (440*220*44)
محیط عامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات درگاه ها
توضیحات پورت PoE پشتیبانی از استاندارد: 802.3at/af 24 پورت PoE برق مصرفی: 180W
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
شبکه رسانه ای 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
امنیت SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
گواهینامه FCC, CE, RoHS
روش انتقال انبارش و ارسال
مدیریت Web-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS
نرخ Forwarding 9.5Mpps
Jumbo Frame 9216 Bytes
کنترل دستی L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
کیفیت خدمات Support 802.1p CoS/DSCP priority Support 4 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow-based Rate Limiting Voice VLAN
سایر توضیحات شبکه و بی سیم _با پشتیبانی استاندارد 802.3at/af-compliant _پشتیبانی از MAC address و بارگیری خودکار MDI/MDIX
مشخصات نرم افزاری
MAC Address 8k
امکانات L2 و +L2 IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP LLDP, LLDP-MED BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loop back detection 802.3x Flow Control 802.3x Flow Control
پهنای باند 12.8Gbps
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
سایر مشخصات محصول
سازنده تی پی لینک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: T1500-28PCT
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

برچسب ها: لینک, سوئیچ, PoE, مدل, (T1500-28PCT, (TL-SL2428P, هاب, TP-LINK, T1500-28PCT, بازار, شبکه, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, سیسکو, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, ماژول, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, ترندنت, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, TRENDnet, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte

سیسکو سوئیچ POE مدیریتی 24 پورت مدل SF300-24PPتعداد پورت : 24 پورت 10/100 ( 24 پورت PoE ) و 2 پورت گ..
3,600,000تومان

تی پی لینک سوئیچ 8 پورت گیگابیت رو میزی مدل TL-SG1008Pسوییچ 8 پورت گیگابیتی و رومیزی تی پی-لینک مدل ..
795,000تومان

تی پی لینک آداپتور PoE مدل TL-POE200تی پی لینک آداپتور اترنت مدل TL-POE200 دارای دو پورت RJ45 ا..
319,000تومان

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.