تی پی لینک سوئیچ 24 پورت PoE گیگابیت مدل T2600G-28MPS

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت تی پی لینک سوئیچ (T2600G-28MPS(TL-SG3424P

تی پی لینک سوئیچ 24 پورت PoE گیگابیت مدل T2600G-28MPS
سوییچ 24 پورت گیگابیتی تی پی-لینک مدل T2600G-28MPSیک سوئیچ محبوب در میان سوئیچ های تی پی لینک است. این سوئیچ 24 پورتی که از تکنولوژی سبز جهت حفظ محیط زیست برخوردار است نهایت مصرف (19.15W (220V/50Hz را دارد. تمام 24 پورت از MDI/MDIX خودکار پشتیبانی می کنند و همچنین این سوئیچ دارای 4 اسلات  Gigabit SFP و یک اسلات کنسول و یک پورت  میکرو USB می باشد و قابلیت پشتیبانی از استاندارد IEEE 802..1X را دارد .روش انتقال دیتا در این سوئیچ به صورت انبارش و سپس ارسال می باشد که این روش یک روش تحسین شده نیز می باشد. همچنین این سوئیچ از Mac Adress به صورت خودکار پشتیبانی و بارگیری می کند.

گارانتی
گارانتیگارانتی سه ساله پارس ارتباط یا متم اف
مشخصات فیزیکی و ظاهری
تعداد فنبدون فن
رابط24 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 4 اسلات Gigabit SFP 1 پورت کنسول 1 پورت Micro-USB
منبع تغذیه 100-240VAC , 50/60Hz نهایت مصرف:(19.15W (220V/50Hz
ابعاد به میلیمتر (440*220*44)
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردهاIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
شبکه رسانه ای10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
امنیتIP-MAC-Port Binding AAA* 802.1x and Radius Authentication DoS Defend Dynamic ARP Inspection (DAI) SSH v1/v2 SSL v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
گواهینامهFCC, CE, RoHS
روش انتقالانبارش و ارسال
مدیریتWeb-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) sFlow* PPPoE Circuit ID* DHCP Relay* DHCP Server* DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82 Dual Image CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Integrated NDP/NTDP feature Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS Password Recovery*
نرخ Forwarding41.67Mpps
Jumbo Frame9216 Bytes
کنترل دستیL2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID Time Range Based
کیفیت خدماتSupport 802.1p CoS/DSCP priority Support 8 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLAN
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_دارای 24 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 _دارای تکنولوژی جدید جهت مصرف بهینه انرژی _قابلیت جستجوی پیشرفته, 802.1X کنترل جریان، _دارای تکنولوژی سبز جهت محافظت از محیط زیست _پشتیبانی از MAC address و بارگیری خودکار MDI/MDIX
مشخصات نرم افزاری
MAC Address16k
امکانات L2 و +L2Static Routing、DHCP Relay* IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loopback detection 802.3x Flow Control L2PT*
پهنای باند56Gbps
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) 802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN GARP/GVRP
IPv6Dual IPv4/IPv6 stack Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6 neighbor discovery (ND) Path maximum transmission unit (MTU) discovery Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 TCPv6/UDPv6 IPv6 ACL* DHCPv6 Snooping* IPv6 Interface*
توضیحات IPv6DHCPv6 Client Ping6 Tracert6 Telnet(v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP IPv6 ACL* IPv6 Interface* IPv6 Routing* DHCPv6 Relay* DHCPv6 Snooping*
سایر مشخصات محصول
سازندهتی پی لینک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: T2600G-28MPS
  • موجودی: قبل از خرید تماس بگیرید

گزینه های موجود

سوییچ 24 پورت تندا TEF1024D سوییچ 24 پورت تندا TEF1024D یک سوییچ کاربردی و مناسب و مقرون به صرفه،..
900,000تومان

تی پی لینک سوئیچ 8 پورت گیگابیتی مدل TL-SG1008سوییچ 8 پورت گیگابیتی و رکمونت تی پی-لینک مدل TL-SG100..
995,000تومان

RBGPOE از تولیدات کمپانی میکروتیک میباشد ونوعی منبع تغذیه به حساب می آید اما به تنهایی قادر به روش..
270,000تومان

باتری 15600 میلی آمپر ساعت تی پی لینک مدل TL-PB15600 دارای باتری از جنس لیتیوم یونی و و دو درگا..
ناموجود

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.