تی پی لینک سوئیچ 48 پورت گیگابیت مدل TP-LINK T2600G-52TS

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت تی پی لینک سوئیچ مدیریتی TP-Link T2600G-52TS

تی پی لینک سوئیچ 48 پورت گیگابیت مدل T2600G-52TS
سوییچ 48 پورت گیگابیتی تی پی-لینک مدل T2600G-52TSیک سوئیچ محبوب در میان سوئیچ های تی پی لینک است. این سوئیچ 48  پورتی که از تکنولوژی سبز جهت حفظ محیط زیست برخوردار است نهایت مصرف (33.52W (220V/50Hz را دارد. تمام 48 پورت از MDI/MDIX خودکار پشتیبانی می کنند و همچنین این سوئیچ دارای 4 اسلات  Gigabit SFP و یک اسلات کنسول و یک پورت  میکرو USB می باشد و قابلیت پشتیبانی از استاندارد IEEE 802..1X را دارد .روش انتقال دیتا در این سوئیچ به صورت انبارش و سپس ارسال می باشد که این روش یک روش تحسین شده نیز می باشد. همچنین این سوئیچ از Mac Adress به صورت خودکار پشتیبانی و بارگیری می کند.

گارانتی
گارانتیگارانتی سه ساله پارس ارتباط یا متم اف
مشخصات فیزیکی و ظاهری
تعداد فنبدون فن
رابط48 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 4 اسلات Gigabit SFP 1 پورت کنسول 1 پورت Micro-USB
منبع تغذیه 100-240VAC , 50/60Hz نهایت مصرف:(33.52W (220V/50Hz
ابعاد به میلیمتر (440*220*44)
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردهاIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
شبکه رسانه ای10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
امنیتIP-MAC-Port-VID Binding AAA* 802.1x and Radius Authentication DoS Defend Dynamic ARP inspection (DAI) SSH v1/v2 SSL v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
گواهینامهFCC, CE, RoHS
روش انتقالانبارش و ارسال
مدیریتWeb-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) sFlow* PPPoE Circuit ID* DHCP Relay* DHCP Server* DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82 Dual Image CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Integrated NDP/NTDP feature Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS Password Recovery*
نرخ Forwarding77.4Mpps
Jumbo Frame9216 Bytes
کنترل دستیL2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID Time Range Based
کیفیت خدماتSupport 802.1p CoS/DSCP priority Support 8 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLAN
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_دارای48 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 _دارای تکنولوژی جدید جهت مصرف بهینه انرژی _قابلیت جستجوی پیشرفته, 802.1X کنترل جریان، _دارای تکنولوژی سبز جهت محافظت از محیط زیست _پشتیبانی از MAC address و بارگیری خودکار MDI/MDIX
مشخصات نرم افزاری
MAC Address16k
امکانات L2 و +L2Static Routing、DHCP Relay* IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loopback detection 802.3x Flow Control L2PT*
پهنای باند104Gbps
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) Port/ MAC/Protocol-based/Private VLAN GARP/GVRP
IPv6Dual IPv4/IPv6 stack Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6 neighbor discovery (ND) Path maximum transmission unit (MTU) discovery Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 TCPv6/UDPv6
توضیحات IPv6DHCPv6 Client Ping6 Tracert6 Telnet(v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP IPv6 ACL* IPv6 Interface* IPv6 Routing* DHCPv6 Relay* DHCPv6 Snooping*
سایر مشخصات محصول
سازندهتی پی لینک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: T2600G-52TS
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

لینکسیس سوئیچ 16پورت گیگابیت  16 پورت POE مدل LGS318P-EUمشخصاتدارای 18 درگاه شبکه RJ45 مجهز..
ناموجود

آنتن بی سیم تی پی لینک مدل TL-ANT2414Bآنتن TL-ANT2414B دارای ویژگی های خاصی همچون قدرت و پهنای باند ..
ناموجود

آداپتور پی او ای انجنیوس EnGenius EPA5006GPآداپتور Poe مدل EPA5006GP با پشتیبانی از سرعت بالا و توان..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ هوشمند 8 پورت گیگابیت PoE مدل  T1500G-10PS (TL-SG2210P)سوییچ 8 پورت گیگابیتی و..
2,750,000تومان

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.