تی پی لینک سوئیچ 28 پورت گیگابیت مدل T3700G-28TQ

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت تی پی لینک سوئیچ  T3700G-28TQ

تی پی لینک سوئیچ 28 پورت گیگابیت مدل T3700G-28TQ
سوییچ 28 پورت گیگابیتی  تی پی-لینک مدل T3700G-28TQ  یک سوئیچ محبوب در میان سوئیچ های تی پی لینک است. این سوئیچ 28 پورتی که از تکنولوژی سبز جهت حفظ محیط زیست برخوردار است. تمام 28 پورت از MDI/MDIX خودکار پشتیبانی می کنند و همچنین این سوئیچ دارای یک اسلات کنسول و 4  اسلات +10G SFP می باشد. روش انتقال دیتا در این سوئیچ به صورت انبارش و سپس ارسال می باشد که این روش یک روش تحسین شده نیز می باشد. همچنین این سوئیچ از Mac Adress به صورت خودکار پشتیبانی و بارگیری می کند. پهنای باند این  سوئیچ 320Gbps و نرخ فورواردینگ 95.2Mpps و ظرفیت سوئیچینگ آن 128Gbps می باشد.

گارانتی
گارانتیگارانتی سه ساله پارس ارتباط یا متم اف
مشخصات فیزیکی و ظاهری
تعداد فن4
رابط24 پورت 100/1000/10GBase-T RJ45 4 اسلات +10G SFP 1 اسلات کنسول
منبع تغذیه100~240VAC, 50/60Hz
ابعاد به میلیمتر (440*330*44)
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردهاIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
شبکه رسانه ای10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX: MMF, SMF 1000BASE-X: MMF, SMF 10GBASE-LR 10GBASE-SR
امنیتIP-MAC-Port-VID Binding IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN DoS Defence Dynamic ARP inspection (DAI) SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
گواهینامهFCC, CE, RoHS
روش انتقالانبارش و ارسال
ظرفیت سوئیچینگUp to 128Gbps
مدیریتWeb-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82 CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Integrated NDP/NTDP feature Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS Dual Image
نرخ ForwardingUp to 95.2Mpps
Jumbo Frame10KB
حافظه بافر16 Mbits
کنترل دستیL2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID Time Range Based
کیفیت خدماتSupport 802.1p CoS/DSCP priority Support 8 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLAN
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_اتصال اترنت گیگابیت از 28 پورت _دارای قابلیت های مدیریتی و امنیتی بالا _L2 / L3 / L4 های QoS و IGMP snooping _سیاست های مدیریتی راه دور SNMP, RMON, WEB/CLI/ _پشتیبانی از MAC address و بارگیری خودکار MDI/MDIX
مشخصات نرم افزاری
MAC Address32K
امکانات L2 و +L2IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 32 aggregation groups, containing 8 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loop back detection 802.3x Flow Control
امکانات L3Wire-speed IP forwarding Static Routing RIP v1, v2 OSPF v2 ECMP PIM-SM/PIM-DM/IGMP DHCP Server/Relay ARP Proxy VRRP
پهنای باندUp to 320Gbps
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
IPv6Dual IPv4/IPv6 stack Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6 neighbor discovery (ND) Path maximum transmission unit (MTU) discovery Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 TCPv6/UDPv6
توضیحات IPv6DHCPv6 Client Ping6 Tracert6 Telnet (v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP
سایر مشخصات محصول
سازندهتی پی لینک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: T3700G-28TQ
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

سیسکو سوئیچ SMB  مدیریتی 52 پورت گیگابیت  مدل SG300-52تعداد پورت : 52 پورت  گیگابیت و..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ 12 پورت مدیریتی گیگابیت مدل TL-SG5412Fسوییچ 12 پورت تی پی لینک مدل TL-SG5412F ..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ هوشمند 8 پورت گیگابیت PoE مدل  T1500G-10PS (TL-SG2210P)سوییچ 8 پورت گیگابیتی و..
2,750,000تومان

تی پی لینک سوئیچ هوشمند 24 پورت گیگابیت PoE مدل TL-SG2424Pسوییچ 24 پورت گیگابیتی و PoE تی پی-لی..
ناموجود

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.