تی پی لینک سوئیچ هوشمند 24 پورت گیگابیت PoE مدل TL-SG2424P

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت تی پی لینک سوئیچ PoE مدل TL-SG2424P

تی پی لینک سوئیچ هوشمند 24 پورت گیگابیت PoE مدل TL-SG2424P
سوییچ 24 پورت گیگابیتی و PoE تی پی-لینک مدل TL-SG2424Pیک سوئیچ محبوب در میان سوئیچ های تی پی لینک است. این سوئیچ 24 پورتی که از تکنولوژی سبز جهت حفظ محیط زیست برخوردار است نهایت مصرف (PoE روشن) :(216W (220V/50Hz را دارد. تمام 24 پورت از MDI/MDIX خودکار پشتیبانی می کنند و همچنین این سوئیچ دارای 4 اسلات  Gigabit SFP می باشد و قابلیت پشتیبانی از استاندارد IEEE 802..3af را دارد .روش انتقال دیتا در این سوئیچ به صورت انبارش و سپس ارسال می باشد که این روش یک روش تحسین شده نیز می باشد. همچنین این سوئیچ از Mac Adress به صورت خودکار پشتیبانی و بارگیری می کند. این سوئیچ تا 50 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی میکند.

گارانتی
گارانتیگارانتی سه ساله پارس ارتباط یا متم اف
مشخصات فیزیکی و ظاهری
تعداد فن3
رابط24 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 4 اسلات Gigabit SFP
منبع تغذیه100-240VAC, 50/60Hz نهایت مصرف (PoE خاموش) :(36W (220V/50Hz نهایت مصرف (PoE روشن) :(216W (220V/50Hz
ابعاد به میلیمتر (440*330*44)
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات درگاه ها
توضیحات پورت PoEپشتیبانی از استاندارد: 802.3 af compliant 24 پورت PoE برق مصرفی: 180W
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردهاIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
شبکه رسانه ای10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
امنیتSSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
گواهینامهFCC, CE, RoHS
روش انتقالانبارش و ارسال
مدیریتWeb-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) DHCP/BOOTP Client,DHCP Filtering CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS
نرخ Forwarding35.7Mpps
Jumbo Frame10240 Bytes
کنترل دستیL2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports Time Range Based
کیفیت خدماتSupport 802.1p CoS/DSCP priority Support 4 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLAN
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_دارای 24 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 با پشتیبانی استاندارد 802.3at/af-compliant _دارای تکنولوژی جدید جهت مصرف بهینه انرژی _قابلیت جستجوی پیشرفته, صرفه جویی در قدرت تا 50٪, 802.3af کنترل جریان، _دارای تکنولوژی سبز جهت محافظت از محیط زیست _پشتیبانی از MAC address و بارگیری خودکار MDI/MDIX
مشخصات نرم افزاری
MAC Address8k
امکانات L2 و +L2IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP LLDP, LLDP-Med BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loop back detection 802.3x Flow Control
پهنای باند48Gbps
VLANSupports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
سایر مشخصات محصول
سازندهتی پی لینک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: TL-SG2424P
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

تی پی لینک سوئیچ 8 پورت گیگابیت رو میزی مدل TL-SG1008Pسوییچ 8 پورت گیگابیتی و رومیزی تی پی-لینک مدل ..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ 24 پورت گیگابیت PoE مدل TL-SG3424Pسوییچ 24 پورت گیگابیتی و PoE تی پی-لینک مدل ..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ هوشمند 8 پورت گیگابیت PoE مدل  T1500G-10PS (TL-SG2210P)سوییچ 8 پورت گیگابیتی و..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ 24 پورت PoE گیگابیت مدل T2600G-28MPSسوییچ 24 پورت گیگابیتی تی پی-لینک مدل T2600G-28..
قبل از خرید تماس بگیرید

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.