تی پی لینک سوییچ 16 پورت گیگابیتی و رکمونت مدل TL-SG3216

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

تی پی لینک سوییچ 16 پورت گیگابیتی و رکمونت  مدل TL-SG3216
تی پی لینک سوئیچ TL-SG3216
سوییچ 16 پورت و رکمونت تی پی-لینک مدل TL-SG3216 یک سوئیچ محبوب در میان سوئیچ های تی پی لینک است. این سوئیچ 16 پورتی که از تکنولوژی سبز جهت حفظ محیط زیست برخوردار است مصرف برق14.7W (220V/50Hz) را دارد.  تمام 16 پورت از auto MDI/MDIX پشتیبانی می کنند. 16 پورت این سوئیچ ازنوع 10/100/1000Mbps RJ45 می باشد. این سوئیچ همچنین 2 پورت آن ازنوع  Combo 100/1000Mbps SFP دارد البته یک اسلات کنسول نیز دیگر رابط این سوئیچ است.  روش انتقال دیتا در این سوئیچ به صورت انبارش و سپس ارسال می باشد که این روش یک روش تحصین شده نیز می باشد. همچنین این سوئیچ از Mac Adress به صورت خودکار پشتیبانی و بارگیری می کند. بدنه این سوئیچر بسیار مقاوم بوده و اندازه آن 19 اینچ می باشد.
گارانتی
گارانتیگارانتی سه ساله پارس ارتباط یا متم اف
مشخصات فیزیکی و ظاهری
تعداد فنبدون فن
رابط16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots 1 Console Port
منبع تغذیه100~240VAC, 50/60Hz نهایت مصرف: 14.7W (220V/50Hz)
ابعاد به میلیمتر (440* 180* 44)
نشانگر LEDدارد
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردهاIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s, IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
شبکه رسانه ای10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
گواهینامهCE, FCC, RoHS
روش انتقالانبارش و ارسال
ظرفیت سوئیچینگ32Gbps
نرخ Forwarding23.8Mpps
Jumbo Frame10240 Bytes
سیستم عاملMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_دارای تکنولوژی سبز جهت محافظت از محیط زیست _مجهز به 16 پورت شبکه1000 /10/100مگابیت _مجهز به 2 اسلات Combo 100/1000Mbps SFP _یک اسلات کنسول پشتیبانی کننده از Auto MDI/MDIX – بی نیاز از کابل کراس • بدنه فلزی 19 اینچ قابل نصب در رک • بدون نیاز به نصب و تنظیمات • مطمئن در نقل و انتقال اطلاعات با بکارگیری کنترل جریان IEEE 802.1x کاربرد • برقراری ارتباط بین 16 دستگاه مجهز به کارت شبکه
مشخصات نرم افزاری
مدیریت MAC Address8k
امنیتIP-MAC-Port-VID Binding IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN DoS Defence Dynamic ARP inspection (DAI) SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
کیفیت خدماتSupport 802.1p CoS/DSCP priority Support 4 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLAN
امکانات L2 و +L2IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loop back detection 802.3x Flow Control
مدیریتWeb-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82 CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Integrated NDP/NTDP feature Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) Port/ MAC/Protocol-based VLAN GARP/GVRP
IPv6Dual IPv4/IPv6 stack Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6 neighbor discovery (ND) Path maximum transmission unit (MTU) discovery Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 TCPv6/UDPv6
توضیحات IPv6DHCPv6 Client Ping6 Tracert6 Telnet(v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP
سایر مشخصات محصول
سازندهتی پی لینک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: TL-SG3216
  • موجودی: در انبار
  • 2,690,000تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: لینک, سوئیچ, TL-SG3216, هاب, TP-LINK, بازار, شبکه, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, سیسکو, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, ماژول, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, ترندنت, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, TRENDnet, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte

سوئیچ16 پورت تی پی لینک مدل TL-SF1016 یک سوئیچ مناسب برای کسانی است که قصد دارند با هزینه کم یک..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ 24 پورت گیگابیت  TL-SG1024Dسوییچ 24 پورتی گیگابیت TL-SG1024D ، یک راه آسان برا..
1,519,000تومان

سوئیچ 16 پورت رکمونت تی پی لینک مدل TL-SG2216سوییچ 16 پورت و رکمونت تی پی-لینک مدل TL-SG2216&nb..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ 48 پورت مدیریتی مدل TL-SL3452سوییچ 48 پورت تی پی لینک مدل TL-SG5412F یکی دیگر ..
ناموجود

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.