تی پی لینک سوئیچ 12 پورت مدیریتی گیگابیت مدل TL-SG5412F

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت تی پی لینک سوئیچ TL-SG5412F

تی پی لینک سوئیچ 12 پورت مدیریتی گیگابیت مدل TL-SG5412F
سوییچ 12 پورت تی پی لینک مدل TL-SG5412F یکی دیگر از سوئیچ های تی پی لینک دارای  مدیریت و دیگر خصوصیات می باشد. این سوئیچ دارای 12 پورت SFP از نوع گیگابیت و با سرعت 1000Mbps و 4 پورت LAN-RJ45 ازنوع گیگابیت با سرعت 10/100/1000Mbps با قابلیت تغییر خودکار به MDI/MDIX و یک پورت کنسول می باشد. این سوئیچ بدنه فلزی 19 اینچی  مقاوم دارد  و چراغ های LED آن نشانگر وضعیت کارکرد این سوئیچ می باشد.

گارانتی
گارانتیگارانتی سه ساله پارس ارتباط یا متم اف
مشخصات فیزیکی و ظاهری
تعداد فنبدون فن
رابط4 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 12 اسلات 1000Mbps SFP 1 پورت کنسول
منبع تغذیه100-240VAC, 50/60Hz Maximum: 15.2W (220V/50Hz)
ابعاد به میلیمتر(440*260*44 )
نشانگر LEDدارد
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
سایر خصوصیات فیزیکی و ظاهریاندازه 19 اینچی استاندارد ، ارتفاع 1U
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردهاIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
شبکه رسانه ای10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
مسیر یابیمسیریابی استاتیک مسیریابی پویا (RIP V1 / V2)
گواهینامهCE, FCC, RoHS
روش انتقالانبارش و ارسال
مدیریتWeb-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82 CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Integrated NDP/NTDP feature Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS
نرخ Forwarding17.9Mpps
Jumbo Frame10KB
خدماتSupport 802.1p CoS/DSCP priority Support 4 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLAN
سیستم عاملMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_دارای قابلیت های مدیریتی و امنیتی بالا _L2 / L3 / L4 های QoS و IGMP snooping _مدیریت 32 واحدی _سیاست های مدیریتی راه دور SNMP, RMON, WEB/CLI/Telnet
مشخصات نرم افزاری
MAC Address8k
امنیتIP-MAC-Port-VID Binding IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN DoS Defence Dynamic ARP inspection (DAI) SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
کنترل دستیL2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID Time Range Based
امکانات L2 و +L2IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loop back detection 802.3x Flow Control
پهنای باند24Gbps
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) Port/Protocol-based/Private VLAN GARP/GVRP
IPv6Dual IPv4/IPv6 stack Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6 neighbor discovery (ND) Path maximum transmission unit (MTU) discovery Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 TCPv6/UDPv6
توضیحات IPv6DHCPv6 Client Ping6 Tracert6 Telnet(v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP
سایر مشخصات محصول
سازندهتی پی لینک
باتریندارد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: TL-SG5412F
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

تی پی لینک سوئیچ 8 پورت گیگابیت رو میزی مدل TL-SG1008Pسوییچ 8 پورت گیگابیتی و رومیزی تی پی-لینک مدل ..
1,480,000تومان

تی پی لینک سوئیچ 8 پورت مدل TL-SF1008Pسوییچ 8 پورت تی پی-لینک مدل TL-SF1008Pیک سوئیچ محبوب در میان س..
720,000تومان

تی پی لینک سوئیچ 24 پورت گیگابیت PoE مدل TL-SG3424Pسوییچ 24 پورت گیگابیتی و PoE تی پی-لینک مدل ..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ هوشمند 16 پورت گیگابیت PoE مدل TL-SG1016PEسوییچ 16 پورت گیگابیتی و PoE تی پی-ل..
ناموجود

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.