تی پی لینک سوئیچ 48 پورت مدل TL-SL1351

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت تی پی لینک سوئیچ مدل TL-SL1351

تی پی لینک سوئیچ 48 پورت مدل TL-SL1351
سوییچ 48 پورت تی پی-لینک مدل TL-SL1351 یک سوئیچ محبوب در میان سوئیچ های تی پی لینک است. این سوئیچ 48 پورتی که از تکنولوژی سبز جهت حفظ محیط زیست برخوردار است نهایت مصرف (21.1W (220V/50Hz را دارد. تمام 48 پورت از MDI/MDIX خودکار پشتیبانی می کنند و همچنین این سوئیچ دارای 2 پورت  RJ45 از نوع 10/100/1000Mbps و 1  اسلات  Gigabit SFP  و قابلیت پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3x را دارد .روش انتقال دیتا در این سوئیچ به صورت انبارش و سپس ارسال می باشد که این روش یک روش تحسین شده نیز می باشد. همچنین این سوئیچ از Mac Adress به صورت خودکار پشتیبانی و بارگیری می کند. این سوئیچ تا 35 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی میکند.

گارانتی
گارانتیگارانتی سه ساله پارس ارتباط یا متم اف
مشخصات فیزیکی و ظاهری
تعداد فنبدون فن
رابط48 پورت 10/100Mbps RJ45 2 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 1 اسلات Gigabit SFP
منبع تغذیه 100-240VAC , 50/60Hz نهایت مصرف:(21.1W (220V/50Hz
ابعاد به میلیمتر (440*180*44)
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردهاIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x
شبکه رسانه ای10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
گواهینامهFCC, CE, RoHS
روش انتقالانبارش و ارسال
نرخ Forwarding11.6Mpps
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_دارای 2 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 _دارای تکنولوژی جدید جهت مصرف بهینه انرژی _قابلیت جستجوی پیشرفته, صرفه جویی در قدرت تا 35٪ _دارای تکنولوژی سبز جهت محافظت از محیط زیست _پشتیبانی از MAC address و بارگیری خودکار MDI/MDIX
مشخصات نرم افزاری
MAC Address8k
پهنای باند48Gbps
سایر مشخصات محصول
سازندهتی پی لینک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: TL-SL1351
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

سوئیچ 16 پورت رکمونت تی پی لینک مدل TL-SG2216سوییچ 16 پورت و رکمونت تی پی-لینک مدل TL-SG2216&nb..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ 24 پورت گیگابیت مدل TL-SG5428سوییچ 24 پورت تی پی لینک مدل TL-SG5428 یکی از برت..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ 24 پورت لایه 2 مدل TL-SL5428Eسوییچ 24 پورت تی پی لینک مدل TL-SL5428E یکی ..
ناموجود

تی پی لینک سوئیچ 12 پورت مدیریتی گیگابیت مدل TL-SG5412Fسوییچ 12 پورت تی پی لینک مدل TL-SG5412F ..
ناموجود

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.