مشتری گرامی ، بازار شبکه تمام تلاش خود را برای بروزرسانی قیمتها دارد ولی با توجه به نوسانات نرخ ارز امکان خطا تا 5% وجود خواهد داشت.

تی پی لینک سوئیچ هوشمند 16 پورت مدیریتی گیگابیت مدل TL-SL2218

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

تی پی لینک سوئیچ هوشمند 16 پورت مدیریتی گیگابیت مدل TL-SL2218

تی پی لینک سوئیچ هوشمند 16 پورت مدیریتی گیگابیت مدل TL-SL2218
سوییچ 16 پورت تی پی لینک مدل TL-SL2218 یکی دیگر از سوئیچ های تی پی لینک دارای  مدیریت و دیگر خصوصیات می باشد. این سوئیچ دارای2 اسلات SFP  از نوع گیگابیت با سرعت 1000Mbps و 2  پورت LAN-RJ45 ازنوع گیگابیت با سرعت 10/100/1000Mbps و 16 پورت LAN-RJ45 از نوع مگابیت با سرعت 10/100Mbps  قابلیت تبدیل خودکار به MDI/MDIX می باشد. چراغ های LED  این سوئیچ نشانگر وضعیت کارکرد این سوئیچ می باشد.

گارانتی
گارانتی گارانتی سه ساله پارس ارتباط یا متم اف
مشخصات فیزیکی و ظاهری
تعداد فن بدون فن
رابط 2 پورت 10/100/1000Mbps RJ45 16 پورت 10/100Mbps RJ45 2 پورت Combo Gigabit SFP
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz (Maximum: 9.875W (220V/50Hz
ابعاد به میلیمتر (440*180*44)
نشانگر LED دارد
محیط عامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
مشخصات شبکه و بی سیم
استانداردها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
شبکه رسانه ای 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
مسیر یابی مسیریابی استاتیک مسیریابی پویا (RIP V1 / V2)
گواهینامه CE, FCC, RoHS
روش انتقال انبارش و ارسال
مدیریت Web-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) CPU Monitoring Port Mirroring Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS
خدمات Support 802.1p CoS/DSCP priority Support 4 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow-based Rate Limiting Voice VLAN
سیستم عامل Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
سایر توضیحات شبکه و بی سیم _دارای قابلیت های مدیریتی و امنیتی بالا _L2 / L3 / L4 های QoS و IGMP snooping _سیاست های مدیریتی راه دور SNMP, RMON, WEB/CLI/
مشخصات نرم افزاری
MAC Address 8k
امنیت SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLS v1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
کنترل دستی L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
امکانات L2 و +L2 IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loop back detection 802.3x Flow Control
پهنای باند 7.2Gbps
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
سایر مشخصات محصول
سازنده تی پی لینک
باتری ندارد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: TL-SL2218
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

برچسب ها: لینک, سوئیچ, TL-SL2218, هاب, TP-LINK, بازار, شبکه, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, سیسکو, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, ماژول, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, ترندنت, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, TRENDnet, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte

سوییچ 24 پورت تندا TEF1024D سوییچ 24 پورت تندا TEF1024D یک سوییچ کاربردی و مناسب و مقرون به صرفه،..
ناموجود

سیسکو سوئیچ  مدیریتی 24 پورت SFP گیگابیت مدل SG300-28SFPتعداد پورت : 28 پورت SFP گیگابیت و 2 پو..
ناموجود

تی پی لینک مودم 4G همراه M7310 مودم  تی پی لینک 4G دو بانده مدل M7310 یکی از بهترین ه..
ناموجود

اکسس پوینت بی سیم Outdoor تی پی لینک مدل WBS510اکسس پوینت تی پی لینک مدل WBS510 یک اکسس پوینت ب..
560,000تومان

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.