تی پی لینک مبدل رسانه فرستنده و گیرنده مدل TXM431-SR

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | مشخصات، خرید و قیمت تی پی لینک مبدل TXM431-SR

تی پی لینک مبدل رسانه فرستنده و گیرنده مدل TXM431-SR
فرستنده و گیرنده تی پی لینک مدل TXM431-SR دارای  اسلات SFP از نوع 10 گیگابیت می باشد. این فرستنده و گیرنده از به شما امکان ارتباط بین 2 شبکه دیگر را نیز می دهد. برق مصرفی این مبدل در حدود 3.3V  می باشد و مصرف نسبتا کمی را دارد همچنین این مبدل دارای استاندارد IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP می باشد.

مشخصات فیزیکی و ظاهری
رابط اسلات +10G SFP گیگابیت
منبع تغذیه خارجی3.3V
محیطعامل دما: 0 ℃ ~ 50 ℃ (32 ℉ ~ 122 ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
خصوصیات بی سیم
استانداردIEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
مشخصات شبکه و بی سیم
گواهینامهFCC, CE
سایر توضیحات شبکه و بی سیم_قابل اجرا و نصب در اکثر سوئیچ های تی پی لینک _فرستنده و گیرنده _طول موج 850nm _نوع فیبر 50/125um or 62.5/125um Multi-mode _نرخ داده 10Gbps _نوع پورت LC/UPC _قدرت انتقال: -(1.0dBm(Max -(7.3dBm(Min _حساسیت -11.1dBm _قدرت پذیرش : -(1.0dBm(Max -(9.9dBm(Min _حداکثر طول کابل 300 متر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TP-LINK
  • مدل کالا: TXM431-SR
  • موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

تی پی لینک مبدل MC110CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC110CS دارای 1 پورت 100M..
ناموجود

تی پی لینک مبدل شبکه TL-UE200مبدل پورت شبکه USB تی پی لینک مدل TL-UE200 یک مبدل بسیار کاربردی و..
392,000تومان

تی پی لینک مبدل شبکه UE300مبدل پورت شبکه USB تی پی لینک مدل UE300 یک مبدل بسیار کاربردی و مناسب..
ناموجود

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.