ترندنت مبدل Single Mode مدیا کانورتور TFC-1000MSC

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

ترندنت مبدل Single Mode مدیا کانورتور TFC-1000MSC

Intelligent 1000Base-T to 1000Base-SX Multi-Mode SC Fiber Converter

  • SC-type multi-mode fiber port connects over distances of up to 550m (1800 ft.)
  • 1000Base-T Gigabit copper port supports Full-Duplex mode
  • Supports port level SNMP management
  • Functions as a stand alone converter or with the TFC-1600 fiber chassis

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TRENDnet
  • مدل کالا: TFC-1000MSC
  • موجودی: ناموجود

برچسب ها: ترندنت, مبدل, مدیا, کانورتور, TFC-1000MSC, فیبر, نوری, TRENDnet, بازار, شبکه, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, سیسکو, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, لینک, سوئیچ, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, ماژول, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte

تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC111CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC111CS دارای..
ناموجود

مبدل فیبر نوری به‌منظور تبدیل سیگنال‌های مورد نظر شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سی..
902,000تومان

GLC-LH-SM , سازگار با سوییچ های میکروتیک و سیسکو , سازگار با استاندارد IEEE 802.3z , قابلیت کارکرد S..
135,000تومان

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.