کاربرگرامی،سایت بازارشبکه نهایت تلاش خود را میکند تا قیمت ها و موجودی کالا در سایت به روز باشد. ولی با توجه به نوسانات نرخ ارز و موجودی کالا در بازار ، امکان خطا تا 5 درصد وجود دارد.

ترندنت مبدل Single-Mode مدیا کانورتور TFC-110S15

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

ترندنت مبدل Single-Mode مدیا کانورتور  TFC-110S15
  • SC type single-mode fiber port connects over distances of up to 15km (9.3 miles)
  • 10/100Base-TX port supports Auto-Negotiation, Auto-MDIX and Full-Duplex mode
  • Functions as a stand alone converter or with the TFC-1600 fiber chassis

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: TRENDnet
  • مدل کالا: TFC-110S15
  • موجودی: در انبار
  • 1,066,000تومان

برچسب ها: ترندنت, مدیا, کانورتور, TFC-110S15, فیبر, نوری, TRENDnet, بازار, شبکه, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, سیسکو, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, لینک, سوئیچ, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, ماژول, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.