کاربرگرامی،سایت بازارشبکه نهایت تلاش خود را میکند تا قیمت ها و موجودی کالا در سایت به روز باشد. ولی با توجه به نوسانات نرخ ارز و موجودی کالا در بازار ، امکان خطا تا 5 درصد وجود دارد.

ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MM

ارسال سریع به سراسر ایران

7 روز ضمانت برگشت کالا

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

بازار شبکه | فروش تجهیزات شبکه و مودم | ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MM

نقد و بررسی ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MM

امروزه با رشد علم و تکنولوژی بهترین رسانه جهت انتقال سگنال ها و فرآیند تبادل داده ای ، فیبر نوری یا همان (Optical fiber) می باشد که کاربری آن استفاده از نور جهت انتقال سیگنال هاست ، ماژول ها به قطعات سخت افزاری گفته می شوند که به سخت افزار اصلی متصل شده و باعث افزایش امکانات بسته به نیاز شبکه می شوند.

یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه تولید تجهیزات شبکه ، سیسکو می باشد که این بار میخواهیم به معرفی و نقد و بررسی یکی از محصولات این شرکت یعنی ماژول فیبر نوری مدل (GLC-SX-MM) بپردازیم.

مشخصات کلی:

ماژول ها می توانند در لینک های دستگاه هایی همچون روترها یا سوئیچ ها در شبکه مورد استفاده قرار بگیرند که از پرکاربرد ترین آن ها میتوان اشاره کرد به ماژول های نوع (SFP) با نام دیگر (Mini-GBIC) که بیشترین نقش را در شبکه های زیرساخت تبادل داده ای ایفا می کنند و همچنین ماژول های نوع (XFP) که مهمترین ویژگی این مدل درواقع امکان تعویض آن حتی در زمان روشن بودن سخت افزار اصلی می باشد.

محصولی که قصد بررسی آن را داریم یکی از انواع ماژول های نوع (SFP) با عنوان ماژول انتقال (Cisco GLC-SX-MM) می باشد که جهت بکارگیری در فرآیند تبادل داده ای از طریق فیبرهای نوری مالتی مود (MMF) با قطر تار 50 و 62.5 میکرومتر طراحی شده است که در هنگام روشن بودن سوئیچ یا روتر نیز میتوان آن را تعویض و جابجا کرد.

پهنای باند ساپورت شده در این کانکتور به میزان یک گیگابایت بر ثانیه است که در تمامی روترها و سوئیچ ها دارای درگاه پورت (SFP) قابل استفاده می باشد.

مشخصات شبکه و بی سیم
سرعت انتقال داده ها 1.25Gbps
سایر مشخصات
قابلیت مدیریتی پشتیبانی از فیبرنوری سینگل مد با طول موج حداقل 770nm و حداکثر 860nm در مسافت 220متر تا 1 کیلومتر
مشخصات سخت افزاری
رابط Dual-LC simplex Optical Connector

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تولیدکننده: Cisco
  • مدل کالا: GLC-SX-MM
  • موجودی: در انبار
  • 135,000تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: ماژول, شبکه, سیسکو, GLC-SX-MM, Cisco, بازار, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, لینک, سوئیچ, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, ترندنت, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, TRENDnet, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte

سیسکو سوئیچ SMB  مدیریتی 52 پورت گیگابیت  مدل SG300-52تعداد پورت : 52 پورت  گیگابیت و..
5,989,000تومان 5,699,000تومان

48 پورت2 پورت دارای SFPIOS  از نوع LAN Baseقابلیت پشتیبانی از 1023  vlan IDدارای قابلیت St..
13,500,000تومان

GLC-LH-SM , سازگار با سوییچ های میکروتیک و سیسکو , سازگار با استاندارد IEEE 802.3z , قابلیت کارکرد S..
130,000تومان

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.