d-link-product

D-Link
نمایش:
مرتب کردن براساس:

مدیا کانورتور فیبر مالتی مود دی لینک D-LINK DES-102F

مدیا کانورتور فیبر مالتی مود دی لینک D-LINK DES-102F, یک اسلاید در ماژول سوئیچ DSS-24 است، که دارا..

ناموجود

مبدل یو اس بی 3.0 به اترنت مدل DUB-1312

مبدل USB3.0 به اترنت (Ethernet) مدل DUB-1312 توسط شرکت مشهور دی‌-لینک طراحی و تولید شده‌است. این مبد..

ناموجود

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-520SSC

مبدل فیبر نوری به‌منظور تبدیل سیگنال‌های مورد نظر شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سی..

ناموجود

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-515SC

مبدل فیبر نوری به‌منظور تبدیل سیگنال‌های مورد نظر شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سی..

ناموجود

مبدل USB به Ethernet دی لینک DUB-E100

– مبدل USB به پورت Fast Ethernet– سرعت واقعی 10/100– کابل USB تاشو– نصب آسان• تبدیل پورت USB به RJ-4..

ناموجود

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-311GT

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-311GTترانسیور Multi Mode فیبر 1 پورت SX SFP (برد 550m با پشتیبانی از Pow..

ناموجود

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-310GT

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-310GTترانسیور Single Mode فیبر 1 پورت LX SFP (برد 10km با پشتیبانی از Po..

ناموجود

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-211

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-211ترانسیور Multi Mode فیبر 100Base FX SFP (برد 2km برای سوییچ سری DES-1..

ناموجود

سوییچ دی لینک مدلDGS-1210-10MP

پشتیبانی همزمان از IPV4 و IPV6پشتیبانی از PoE  با استاندارد IEEE 802.3af/atقابلیت مدیریت آ..

ناموجود

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.