انجنیوس ماژول فیبر SFP2185-05
1,710,000ریال

انجنیوس ماژول فیبر SFP2185-05EnGenius SFP2185-05 - Gigabit Ethernet SFP Transceiver Module Reliab..

انجنیوس ماژول فیبر SFP2213-10
2,560,000ریال

انجنیوس ماژول فیبر SFP2213-10 ..

ترندنت مبدل Multi-Mode مدیا کانورتور  TFC-110MSC
ناموجود

SC-type multi-mode fiber port connects over distances of up to 2km (1.2 miles) 10/100Base-TX p..

ترندنت مبدل Single Mode مدیا کانورتور TFC-1000MSC
4,970,000ریال

Intelligent 1000Base-T to 1000Base-SX Multi-Mode SC Fiber Converter SC-type multi-mode fib..

ترندنت مبدل Single Mode مدیا کانورتور TFC-1000S20
9,130,000ریال

Intelligent 1000Base-T to 1000Base-LX Single-Mode SC Fiber Converter (20km) SC-type singl..

تندا ماژول فيبر MG100M Multi Mode
بزودی

تندا ماژول فيبر MG100M Multi Mode ..

تندا ماژول فيبر MG100S Single Mode
بزودی

تندا ماژول فيبر MG100S Single Mode ..

تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC111CS
ناموجود

تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC111CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC111CS دارای..

تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC112CS
ناموجود

تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC112CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC112CS دارای..

تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC220L
ناموجود

تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC220Lمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC220L دارای 1..

تی پی لینک مبدل رسانه فرستنده و گیرنده مدل TXM431-SR
بزودی

تی پی لینک مبدل رسانه فرستنده و گیرنده مدل TXM431-SRفرستنده و گیرنده تی پی لینک مدل TXM431-SR د..

تی پی لینک مبدل فیبر نوری 2 پورت مدل MC100CM
بزودی

تی پی لینک مبدل رسانه 2 پورت مدل MC100CMمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC100CM دارای..

تی پی لینک مبدل فیبر نوری MC110CS
بزودی

تی پی لینک مبدل MC110CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC110CS دارای 1 پورت 100M..

تی پی لینک مبدل فیبر نوری مالتی مود گیگابیت مدل MC200CM
بزودی

تی پی لینک مبدل فیبر نوری مالتی مود گیگابیت مدل MC200CMمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC2..

تی پی لینک مبدل فیبر نوری سینگل مود گیگابیت مدل MC210CS
ناموجود

تی پی لینک مبدل فیبر نوری سینگل مود گیگابیت مدل MC210CSمبدل (Converter) فیبر نوری تی پی لینک مدل MC2..

نمايش 1 تا 15 از 23 (2 صفحه)
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.