بازار شبکه | مشخصات و قیمت خرید مبدل فیبر نوری


جستجوی دقیق تر

نمایش:
مرتب کردن براساس:

ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MM

نقد و بررسی ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MMامروزه با رشد علم و تکنولوژی بهترین رسانه جهت انتقال سگنال ها ..

390,000تومان

مدیا کانورتور فیبر مالتی مود دی لینک DMC-700SC

مبدل Multi Mode با قابلیت تبدیل 1000Base‎-T به Base‎-SX MM SC 1000 تا برد 550 مترپشتیبانی از Auto MD..

1,605,000تومان

مدیا کانورتور فیبر مالتی مود دی لینک D-LINK DES-102F

مدیا کانورتور فیبر مالتی مود دی لینک D-LINK DES-102F, یک اسلاید در ماژول سوئیچ DSS-24 است، که دارا..

2,313,000تومان

مدیا کانورتور فیبر سینگل مود دی لینک DMC-810SC

مدیاکانورتور فیبر 1000Mb سینگل مود– نوع کانکتور SC– مناسب برای مسافت تا 10 کیلومتر..

2,597,000تومان

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-520SSC

مبدل فیبر نوری به‌منظور تبدیل سیگنال‌های مورد نظر شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سی..

884,000تومان

ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM

G311MM یک ماژول چند حالت فیبر نوری است. این ماژول برای توسعه حوزه LAN و پهنای باند، از انتقال فیبر..

273,000تومان

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-311GT

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-311GTترانسیور Multi Mode فیبر 1 پورت SX SFP (برد 550m با پشتیبانی از Pow..

609,000تومان

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-310GT

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-310GTترانسیور Single Mode فیبر 1 پورت LX SFP (برد 10km با پشتیبانی از Po..

572,000تومان

میکروتیک ماژول فیبر مالتی مود S-85DLC05D

ماژول S-85DLC05D از تجهیزات فیبر نوری کمپانی میکروتیک میباشد , این ماژول با سرعت 1.25G و طول موج..

ناموجود

میکروتیک ماژول فیبر مالتی مود S+85DLC03D

ماژول S+85DLC03D از تجهیزات فیبر نوری کمپانی میکروتیک میباشد , این ماژول با سرعت 10G و طول موج &..

ناموجود

میکروتیک ماژول فیبر S+31DLC10D

ماژول S+31DLC10D از تجهیزات فیبر نوری کمپانی میکروتیک میباشد , این ماژول با سرعت 10G و طول موج &..

ناموجود

مبدل, فیبر, نوری, بازار, شبکه, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, سیسکو, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, لینک, سوئیچ, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, ماژول, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, ترندنت, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, TRENDnet, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.