بازار شبکه | مشخصات و قیمت خرید ماژول مالتی مود

ماژول مالتی مود
نمایش:
مرتب کردن براساس:

ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MM

نقد و بررسی ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MMامروزه با رشد علم و تکنولوژی بهترین رسانه جهت انتقال سگنال ها ..

340,000تومان

ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM

G311MM یک ماژول چند حالت فیبر نوری است. این ماژول برای توسعه حوزه LAN و پهنای باند، از انتقال فیبر..

ناموجود

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-311GT

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-311GTترانسیور Multi Mode فیبر 1 پورت SX SFP (برد 550m با پشتیبانی از Pow..

ناموجود

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-211

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-211ترانسیور Multi Mode فیبر 100Base FX SFP (برد 2km برای سوییچ سری DES-1..

ناموجود

ماژول, مالتی, مود, مبدل, فیبر, نوری, بازار, شبکه, فروش, تجهیزات, مودم, قیمت, سیسکو, ایرانسل, دوربین, مداربسته, همراه, لینک, سوئیچ, خرید, آنلاین, کابل, لگراند, پنل, فرانسه, لیست, نمایندگی, پریز, برق, ترانک, داکت, کیستون, تلفن, اکتیو, پسیو, Legrand, کادر, تست, فلوک, سیکو, smb, مدیرتی, کارت, وایرلس, روتر, بیسیم, اکسس, پوینت, سوپیتا, ترندنت, البرز, دانوب, نگزنس, کورد, فیبرانجنیوس, تندا, دیلینک, تیپیلینک, یونیکام, تیام, اشنایدر, رپیتون, آچار, تستر, کاست, poe, بلئن, آتن, پروسکیت, اسپلیتر, قرمز, آداپتور, مدیاکانورتور, پرینت, سرور, TRENDnet, d-link, tp-link, tenda, cisco, nexans, asus, mikrotik, Huawei, Schneider, rapiton, hikvision, hilook, Unicom, Linksys, لینکسیس, هواوی, ایسوس, lte
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.